Stoiska na konferencjach w nowoczesnym wydaniu

W czasach szybkiego rozwoju nowoczesnych technologii standardowe stoisko targowe to za mało, aby skutecznie przyciągnąć uwagę klientów. Dzisiejszy rynek zdobywają nowoczesne ekspozycje interaktywne z efektownymi ekranami plazmowymi czy ścianami diodowymi. Poznaj możliwości jakie oferują nowoczesne stoiska targowe.

Ogromne ekrany plazmowe, ściany diodowe i wizyjne służące prezentacji oferowanych produktów czy usług skutecznie przyciągają uwagę zwiedzających. Ich wielkim atutem jest fakt, że mogą one prezentować w kompleksowy sposób ofertę wystawcy. Sprawdza się to szczególnie w przypadkach kiedy nie można zainstalować na stoisku wszystkich produktów firmy, np. linii produkcyjnej o sporych rozmiarach czy skomplikowanych maszyn. Prezentacja ich w formie filmu, czy animacji to ciekawa alternatywa i oszczędność miejsca na stoisku.

 

Nowoczesne środki prezentacji na stoiskach targowych

Do prezentacji towarów i usług na nowoczesnych stoiskach targowych służą ekrany plazmowe czy monitory LCD w wymiarach 40, 46m 65 czy nawet 100 cali. Dzięki nim zwiedzający może nie tylko zapoznać się z całą ofertą wystawcy, ale także dokonać konfiguracji wybranej usługi czy produktu.

Te innowacyjne elementy stoisk targowych udostępniają m.in. rozpoznawanie gestów użytkownika i sterowanie prezentacją za pomocą dotyku czy ruchu ręki.

Wykorzystanie bezszwowych ekranów wielkoformatowych powstałych z kilku modułów plazmowych umożliwia otrzymanie ogromnego spójnego obrazu o wysokiej jakości. Wielkość tego obrazu ograniczona jest wyłącznie wyobraźnią i oczekiwaniami zamawiającego, dodatkowo może przybrać dowolny kształt stanowiący kombinacją kilku monitorów. Dzięki dostępności rożnych układów możemy dopasować wielkość obrazu do przestrzeni, w której on się będzie znajdował czy do profilu prezentowanego filmu. Zazwyczaj stosuje się układ modułów 2:2, 3:3 oraz 3:4.

Kolejne nowoczesne rozwiązanie stanowi wykorzystanie przestrzeni wystawienniczej oraz jej specjalnych systemów sufitowych. Na osobach zwiedzających stoisko na pewno zrobi wrażenie podwieszenie do systemów sufitowych kilku lub nawet kilkunastu ekranów plazmowych. Taka prezentacja będzie dodatkowo widoczna w zasadzie z każdego punktu w obiekcie wystawienniczym.
Nowoczesne technologie oferują szeroką gamę rozwiązań. Dzisiaj multimedia i interakcja to elementy, o których warto pamiętać podczas projektowania stoiska wystawienniczego. Dzięki takim interaktywnym elementom stoisko będzie wyróżniać się na tle innych ekspozycji, a wystawca zyska możliwość zatrzymania przy sobie zwiedzających poprzez zaangażowanie ich w ciekawy scenariusz prezentacji swojej oferty handlowej.

3tech.eu - kompleksowa obsługa imprez i konferencji